Gıda & Perakende

Onur Yapı, Koruyucu madde, tatlandırıcı veya renklendirici kimyasal katkı içermeyen, yüzyıllardan günümüze aktarılan organik ve yöresel lezzetleri, sofranıza ulaştırmak için NAHAR GIDA. Bebeklikten itibaren hayatımızın her alanında kullandığımız ve Yaşamı kolaylaştıran, değer katan ürünlerin, kimyasal, sentetik hammadde içermeyen, tamamen doğal, naturel ve sağlıklı olanlarını, ülkemizin ve dünyanın her yerinden size, sizin için, NAHAR NATÜREL markası ile sunmak için girişimlerini sürdürmektedir.

TEDARİK

Tedarik edilen ürünler en uygun araçlarla ve seri biçimde taşınarak, Ankara da kurulmakta olan Lojistik alanımızda durumuna uygun depolama şartlarında saklanır. Ambalajlama sistemi güvencesi ve en doğal hali ile ürünlerin size ulaşması sağlanır.

AMBALAJ

Ankara da bulunan Lojistik merkezimizde, durumuna uygun depolama şartlarında saklanan mücevher itinası ile korunan ürünler. Ambalajlama sistemi güvencesi, hijyen koşulları, sitem güvencesine uygun natürel ambalajlarda ve en doğal hali ile size ulaşması sağlanır.

SATIŞ

GIDA ve NATÜREL ürünleri tamamen kendi satış alanlarımızda, kullanımınıza en uygun ve en sağlıklı şartlarında sizlerle buluşturur.