Kurumsal

Kurulduğu 1991 yılından bu güne hep uzmanlaşmaya, işimizi önce öğrenerek, sonra da bilerek yapmak gerektiğine inandık. İçinde bulunduğumuz yapı sektöründe; başlangıçta uzunca bir süre bayilik ve bayiliğe bağlı ürün satışı yaptık. 2007 yılından beri ise üretim ile iştigal etmekteyiz. Konut inşaat sektörü, ülkemizin genç nüfus yapısı ve gelişmekte olan, büyüyen bir ülke olmamızdan dolayı, inanıyoruz ki, dönemsel problemler yaşansa da daha uzun yıllar lokomotif sektör olarak büyümeyi, gelişmeyi sürdürecek, insanımıza yeni ve daha nitelikli çevre ve yaşam alanları inşa etmeye devam edilecektir.

Başlangıçtan bu güne, Ekonomide ve ülkeyi yönetenlerin tercihlerinde olan değişimlere, gereği gibi ve çok çabuk uyum sağladık. Gelişerek, gelişirken gerektiğinde değişerek ve şartlar gereği dönüşerek, profesyonel biçimde plan yaparak hareket ettik. Her zaman kurumsallaşma adına gerekli adımları atmaktan, çekinmedik.

Müşteri memnuniyeti odaklı olduk. Kaliteli ürünü en iyi koşullarda sunmak için gayret gösterdik. Çıktığımız zorlu yolda, NAHAR (Türkmence Yemek, içmek) bizim tescilli markamız oldu. Şimdilik Ankara'nın seçkin konut projelerine hizmet veriyoruz. Kendi fabrikamızda üretilen Mutfak dolabı, Banyo dolabı, Giyinme odası, Vestiyer, Çamaşır odası, Kiler, İç Kapı ve bina içi diğer mobilya imalatları ile hizmet veren NAHAR MUTFAK-BANYO bu alanda gelişimini, büyümesini, ilk günkü heyecanını bir an dahi yitirmeden sürdürmektedir.

HEDEFİMİZ; 2023, Cumhuriyetin 100. Yılında, gelişmiş ve lider ülkenin, var olduğu sektörlere yön veren, lider kuruluşlarından biri olmak için çalışıyoruz. Şu an ilgi alanımız sadece konut içi sabit mobilya. Devam eden çalışmalarımız neticesinde İnşallah, NAHAR İNŞAAT - PROJE, NAHAR GIDA - PERAKENDE ve yaşam ürünleri alanlarında da hizmet vereceğiz.