Mutfak & Banyo

PROJE & TASARIM

Onur Yapı, uzun yılların birikimi olan tecrübesini, konularında yetkin, iç mimar ve teknik kadromuzun klasik ve modern çizgileri kullanarak, size özgü, sizi tanımlayan tasarımlarla, evinizin her alanını en rahat şekilde kullanabilmeniz için, en fonksiyonel aksesuarlardan yardım almakta ve sizin isteklerinize, beklentilerinize, en önemlisi bütçenize uyacak şekilde hayata geçirmektedir.

SATIŞ

Onur Yapı, kendi üretimi olan yüksek kaliteli ve fonksiyonel ayrıca sadece o mekâna ve projeye özel tasarlanmış, Mutfak dolabı, Banyo dolabı, Giyinme odası, Vestiyer, Çamaşır Odası, Kiler, İç kapı ve Bina içi ve girişi imalatlarını, şimdilik sadece Ankara da ve Temalı, özgün konut projelerine uygular.

ÜRETİM

Onur Yapı, Konut içerisinde ihtiyaç duyulacak her türlü sabit mobilya ihtiyaçlarınızı, yerli ve ithal en kaliteli Ham ve yardımcı maddelerle, Çok deneyimli ekibinin kaliteli işçiliğini birleştirip kendi fabrikasında üretir. Üretimlerimiz standart değildir. Sizin konut Projenize ve taleplerinize göre şekillenir ve size özel üretim yapılır.

MONTAJ

Onur Yapı, Eğitimli, Profesyonel ve sadece işine odaklı teknik ekibi ile fabrikamızda üretilen bütün mobilyalarınızın tamamını sorunsuz şekilde kullanmanız amacıyla, yerine montaj yaparak hayatınızı kolaylaştırmak için katkıda bulunmaktan mutluluk duyar.

Detayları Nahar Mutfak Web Sitesi'nden inceleyebilirsiniz.
Nahar Mutfak bir Onur Yapı markasıdır.